Genel

Test Çözme Sitesi

Merhaba arkadaşlar. Yeni m.e.b. müfredatına uygun bir şekilde hazırlanan ve çok seçimli; doğru-yanlış, boşluk doldurma ve eşleştirme gibi birbirlerinden farklı türde soru tiplerine sahip olmakla beraber yabancı dil derslerinde öğrendiklerinizi pekiştirecek İngilizce testler mi arıyorsunuz?

test çözme sitesi

O halde çoktan doğru adrese geldiniz bile. Sitemiz bünyesinde bulunan İngilizce testler sayesinde hem okulda öğrendiklerinizi pekiştirebilir hem de LGS’ye giden hazırlık süreci esnasında, puanlı sorulardan oluşan süreleri testlerimiz sayesinde sınava daha iyi ve kolay bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Yeni m.e.b. eğitim müfredatına uygun bir şekilde hazırlanan ve mevcut şartlar çerçevesinde düzenli olarak her eğitim yılındaki gelişmelere göre devamlı düzenlenen bu testlerimizden 5.sınıf öğrencileri , 6. sınıf öğrencileri ve 7.sınıf öğrencileri gönül rahatlığıyla yararlanabilir.

Birazdan sırasıyla hakkında bilgi vereceğimiz test çöz hizmetlerimize, 5.sınıf ingilizce test çöz hizmeti ile başlayalım. Yukarıda belirtilen şartlar doğrultusunda hazırlanan ve yine yukarıda belirtilen özelliklere sahip olan bu test çöz hizmetimiz sayesinde; 5.sınıf öğrencileri, ister tablet ve isterse de bilgisayardan ingilizce testleri çözerek okulda öğrendiklerini pekiştirebilir.

Elbette ki, test çöz hizmetlerimiz sadece 5.sınıf ingilizce test çöz hizmetimiz ile sınırlı değildir.  Diğer sınıflara da, ihtiyaçları doğrultusunda ingilizce test çöz hizmetlerimiz de mevcuttur.

Mesela 6.sınıf ingilizce testleri hizmetimiz gibi. Diğer test çöz hizmetlerimizden aslında pek farkı olmayan bu hizmetimiz sayesinde; 6. sınıf öğrencileri, hem 5.sınıftayken öğrendiklerini tekrardan pekiştirebilir hem de o sene öğrendiklerini zaten bildiklerinin üzerine katma fırsatı yakalayabilir.

Bu yazımızda hakkında bahsedeceğimiz ve son olarak, 6. sınıf ingilizce testleri hizmetimiz haricinde  7.sınıflar için olan ingilizce test çöz hizmetimiz mevcuttur.

Artık yavaştan sınav dönemine doğru daha da yaklaşmaya başlayan 7.sınıf öğrencileri için olan 7.sınıf ingilizce test çöz hizmetimiz sayesinde öğrenciler, hem daha önceki senelerde öğrendiklerini iyice pekiştirme hem de sınava hazırlanmış duruma gelme konusunda oldukça önemli bir adım atmış olma imkanı yakalayabilecekler.

Son hizmetimiz olan 7.sınıf ingilizce test çöz hizmetimizden de bahsettiğimize göre; artık
bir sonraki yazımızda tekrardan bir araya gelme dileğiyle hoşçakalın, sevgili öğrenciler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu